O NAS

Miło Cię widzieć w naszej krainie szczęśliwości. TWORKY powstały na Śląsku. Tutaj tworzymy i żyjemy. W tym twórczym tyglu pojawiają się nowe pomysły na upiększenie codzienności. Tworzymy piękne i stylowe akcesoria które są pomocne w praktyce jogi, medytacji, relaksacji. Ale nie tylko. TWORKY to także akcesoria do wnętrz, akcesoria przydane w podróży i w codziennym życiu.

 

Sekret TWORKY:
W każdym tworku ukryte jest ziarenko miłości.
To TY je pielęgnujesz i sprawiasz że rozkwita.

 

Szyjemy piękne torby i torebki, nerki biodrowe a także pufy i siedziska dla psów i kotów inne TWORKY :). Przy doborze tkanin i materiałów kierujemy się ideą wykorzystywania w jak największym stopniu polskich surowców. Udaje się nam tę misję realizować co przynosi nam wiele satysfakcji. Tylko nieliczne tkaniny pochodzą z Włoch. Działamy zgodnie z ideą less waste - dążąc do idealnego zero waste. Jak wiemy, w dzisiejszym świecie nie zawsze jest to możliwe (chociażby ze względu na zabezpieczenie przesyłek przed wilgocią).

Opakowania i wszystkie surowce wybieramy tak, aby miały znikomy wpływ na nasze środowisko. Nie stosujemy żadnych materiałów z Azji. Wykorzystujemy każdy kawałek materiału. Pozostałości z produkcji trafiają w dobre ręce, gdzie są wykorzystywane do ostatniego skrawka.

Współpracujemy z artystami, którzy z niewykorzystanych przez nas materiałów (resztek) tworzą cuda.

 

Wszystkie nasze akcesoria są tworzone ręcznie, w polskiej pracowni na Śląsku. Przez pasjonatów. Z czułością i uważnością. Wchodząc w posiadanie TWORKA, dostajesz solidną dawkę dobrej energii. Kochamy to co robimy dla WAS! Każdy produkt marki TWORKY posiada w sobie zaklęte ziarenko miłości - która dzięki Tobie wzrasta.

 

 

 

ZNAJDŹ NAS TAKŻE NA:


INSTAGRAM https://www.instagram.com/tworky.pl/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/tworkypl  

GRUPA FB: TWORKY I STWORKI

 

Natki Koncept

ENERGETYCZNA MODA SZYTA NA MIARĘ!

Natki Koncept kocha eksperymenty! 

To koncept łączenia kolorów i wzorów - z myślą o Tobie!
Tworzę radośnie dla kobiet, mężczyzn i dzieci Rzeczy nietuzinkowe, odważne - TWOJE!

https://www.instagram.com/natkikoncept/ 

https://www.facebook.com/natkikonceptrekodzielo 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl